IKEA kerst

IKEA kerst

IKEA kerst

IKEA kerst

Geen zin om lang te knutselen in de  drukke decembermaand? Neem 2 glazen potten, vul dit met dennengroen en nepsneeuw. Plaats een waxinelichtje in het midden en doe een leuk lintje met wat groen en 2 dennenappels om de pot!

“How would your life be different if you learned to let go of things that have already let go of you? From relationships long gone, to old grudges, to regrets, to all the 'could’ve' and 'should’ve,' to the dead friendships you still hang on to... Free yourself from the burden of a past you cannot change.”

Kerstdecoratie glazen vazen - Woontrendz

leuk voor een kadoversiering of feest

kerstdecoratie

kerstdecoratie

ISSUU - Nordic Design Christmas Magazine 2012 by Nordic Design

(5) Tumblr

(5) Tumblr

Een grote vaas een paar grote takken en kerstballen of iets anders en de eye-catcher van je kerstdecoratie is af en super origineel!

Pinterest • De ideeëncatalogus voor iedereen
Zoeken