More ideas from Excellenz-Group
Walking Dinner - De Wandelaar - Livar: Limburgs kloostervarken bereid met appelstroop uit Schinnen

Walking Dinner - De Wandelaar - Livar: Limburgs kloostervarken bereid met appelstroop uit Schinnen

Walking Dinner - De Wandelaar - Paprika saffraan soepje: krachtige soep met uitgesproken smaken

Walking Dinner - De Wandelaar - Paprika saffraan soepje: krachtige soep met uitgesproken smaken

Walking Dinner - De Wandelaar

Walking Dinner - De Wandelaar

Walking Dinner - De Wandelaar - Vitello tonnato: klassiek gerecht met roze kalfsvlees geserveerd op een eigentijdse manier

Walking Dinner - De Wandelaar - Vitello tonnato: klassiek gerecht met roze kalfsvlees geserveerd op een eigentijdse manier

Walking Dinner - De Wandelaar - Zacht gegaarde kabeljauw met gesmolten tomaat

Walking Dinner - De Wandelaar - Zacht gegaarde kabeljauw met gesmolten tomaat

Team Excellenz-Group

Team Excellenz-Group

Richard Stohr  Commercieel directeur, eigenaar      Werkzaam sinds 1997   r.stohr@excellenz-group.nl

Richard Stohr Commercieel directeur, eigenaar Werkzaam sinds 1997 r.stohr@excellenz-group.nl

Leon Stohr  Financieel directeur, eigenaar   Werkzaam sinds 2004  l.stohr@excellenz-group.nl

Leon Stohr Financieel directeur, eigenaar Werkzaam sinds 2004 l.stohr@excellenz-group.nl

Alex Rennenberg                                                    Chef-kok, eigenaar  Werkzaam sinds 2010  a.rennenberg@excellenz-group.nl

Alex Rennenberg Chef-kok, eigenaar Werkzaam sinds 2010 a.rennenberg@excellenz-group.nl

Nicole Derks  Banqueting Manager     Werkzaam sinds 2004  n.derks@excellenz-group.nl

Nicole Derks Banqueting Manager Werkzaam sinds 2004 n.derks@excellenz-group.nl

Dwayne Bosman                                                                   Party Manager, Operationeel leidinggevende  Werkzaam sinds 2006  d.bosman@excellenz-group.nl

Dwayne Bosman Party Manager, Operationeel leidinggevende Werkzaam sinds 2006 d.bosman@excellenz-group.nl

Floor Vermulst  Medewerker Marketing & Sales  Werkzaam sinds 2012 f.vermulst@excellenz-group.nl

Floor Vermulst Medewerker Marketing & Sales Werkzaam sinds 2012 f.vermulst@excellenz-group.nl