Pinterest • De ideeëncatalogus voor iedereen

Homemade Ginger Ale. This information should not replace professional advice by…

44
9
van Craft Beer & Brewing Magazine

Tim’s Belgian Golden Strong Ale Recipe

Tim’s Belgian Golden Strong Ale Recipe Primary Image

15
2

Lístkové cesto je veľmi vďačnou surovinou, pretože z neho môžeme pripraviť celú radu sladkých dezertov, ale aj slaných pokrmov. Prinášame vám vynikajúci recept na domáce lístkové cesto, ktoré hravo zvládnete za 10 minút. Kyslú smotanu v recepte môžete nahradiť kefírom alebo jogurtom. Cesto môžete zmraziť, skladovať v chladničke alebo s ním pracovať ešte dnes. Je to len vás! :-)

Ultra rychlý dezert i pro náročné mlsouny. Nepečené bingo řezy máte připravené…

32
van The Speckled Palate

Sparkling Bourbon Apple Pumpkin Punch

Sparkling Bourbon Pumpkin Apple Punch is the PERFECT autumnal punch! Sprouts Organic Pumpkin Spiced Apple Cider acts as the base of this crowd pleasing drink, then ginger ale and maple simple syrup are stirred in. For the final touch, we add bourbon. This Sparkling Bourbon Pumpkin Apple Punch sings of pumpkin and apple, as well as seasonal spices like cinnamon, nutmeg and allspice. This punch would make a unique Thanksgiving cocktail. #spon

6

Ako dlho sa má piecť? Na bruchu, alebo na chrbte? Alebo radšej otáčať? A ako spoznať, že už je hotové, keď každá rúra pečie úplne, ale úplne inak?

van brit.co

These 19 Beer Recipes Are What Dreams Are Made Of

Brown Ale Ice Cream With Salty Caramel and Honeyed Peanuts.

5
van Home. Made. Interest.

Pale Ale Chili

Easy chili recipe made with Pale Ale beer. Not made in the crock pot but on the stove top is perfect for your game day party this football season. Craft beer is a huge trend so this Pale Ale Chili is sure to be a hit. This game day chili is hearty and ful

173
18

Hrnčekové dezerty sú veľmi obľúbené. Môže za to nielen rýchla a jednoduchá príprava obľúbenou hrnčekovou metódou, ale aj rôzne variácie obľúbených surovín, ktorých výsledkom sú vynikajúce dezerty.

2
1
Každý, kdo miluje štrůdly a ostatní jablečné moučníky, ví, že jejich příprava…

Každý, kdo miluje štrůdly a ostatní jablečné moučníky, ví, že jejich příprava…

31