Posted Pics

De door Hotelkamerveiling.nl gebruikte afbeeldingen voor de verschillende soorten media.
10 Pins663 Volgers

Hotelkamerveiling steunt Make A Wish. Bied mee op een 5-sterren overnachting bij Hotel Manhattan Rotterdam en vervul tegelijkertijd de wens van een kind met een levensbedreigende ziekte. De volledige opbrengst van deze veiling wordt gedoneerd aan Stichting Make-A-Wish Nederland. https://www.hotelkamerveiling.nl/hotels/nederland/hotel-rotterdam/the-manhattan/veiling-2-dagen.html

pin 1

Krijgt jouw huisdier iets extra's vandaag? #Dierendag #4okt

pin 1

Zonsopkomst vanuit de ruimte. Het begin van een nieuwe dag!

Valencia City Hall

heart 1

Moederdag! https://www.hotelkamerveiling.nl/

Weekend 't Hotel? Het spel wat we op facebook spelen en waar je gratis hotelovernachtingen kunt winnen! Check https://www.facebook.com/hotelkamerveiling

Onze Barcelona deal, voordelig naar deze prachtige stad. https://www.hotelkamerveiling.nl/hotels/spanje/hotel-barcelona.html

Dit wordt je voordeligste citytrip ooit!

Vlieg jij nog vanaf #Schiphol? #Amsterdam

Vanavond de première..... www.hotelkamerveiling.nl

Pinterest • De ideeëncatalogus voor iedereen
Search