Fictie

Ontdek boeiende fictie boeken die je meenemen op een onvergetelijk avontuur. Laat je inspireren en verlies jezelf in de wereld van fictie.
Je bent prachtig (e-book) | Ann Napolitano | Literaire fictie | 9789021044422 | Standaard Boekhandel Dumont, Brigitte, Oprah, Literatura, Literature, Culture, The New York Times, Oprah Winfrey, Libri

De nummer 1-romanbestseller uit Amerika van 2023. Een schitterend, meeslepend familiedrama. Van de auteur van Lieve Edward. Vier zussen. Een onmogelijke liefde. Een hartverscheurende familiegeschiedenis. Je bent prachtig is een schitterende, meeslepende roman. Voor de lezers van Shelley Read en Isabel Allende.Wanneer de introverte William Waters trouwt met de bruisende Julia Padavano, wordt hij als vanzelf opgenomen in haar chaotische, liefdevolle familie. Het is alsof de wereld om hem heen…

AvatarG
Gonda Vanhove
Books, Bergen, Film, Favorite Movies, Movie Night

Pietro is een stadsjongen uit Milaan. Zijn vader is chemicus, en gefrustreerd door zijn baan. Zijn ouders delen een liefde voor de bergen, dat is waar ze elkaar ontmoetten, waar ze verliefd werden en waar ze trouwden in een kerkje aan de voet van de berg. Door deze gedeelde passie kan hun relatie voortbestaan, zelfs wanneer er tragische gebeurtenissen plaatsvinden. Het stadsleven vervult hun vaak met gevoelens van spijt dat zeniet voor een ander leven hebben gekozen. Dan ontdekken ze een…

Avatar
Femke Van der Steen

Barbara Kingsolver ontving de Pulitzer Prize en de Women’s Prize for Fiction 2023 voor Demon Copperhead, een beeldend en episch verhaal over een jongen die opgroeit te midden van armoede en drugsverslavingDamon Fields woont samen met zijn alleenstaande tienermoeder in een woonwagen in de bergen van de zuidelijke Appalachen. Hij heeft hetzelfde koperkleurige haar als zijn overleden vader, aan wie hij ook de bijnaam ‘Demon Copperhead’ te danken heeft. Afgezien van goede looks, een bijtend…

AvatarE
Elli
Van, Om, Lommel, Meer, Hoe, Ross, Tot, Hen, Met

In 2007 verscheen 'Eindeloos bewustzijn' van cardioloog Pim van Lommel, zijn onderzoek naar bijna-dood ervaringen (BDE). Sindsdien kunnen we niet meer om het verschijnsel bijna-dood ervaring heen. Het is een authentieke ervaring, niet te herleiden tot fantasie, psychose of zuurstoftekort; een BDE verandert mensen blijvend. Nu is er een jubileum-editie met een geheel nieuw voorwoord om dit jubileum te vieren en te laten zien wat het boek teweeg heeft gebracht bij zowel de auteur als zijn…

Avatar
Thom van Zijp
Meer dan 100 luisterboeken over de Tweede Wereldoorlog met tot 75% korting: romans, kinderboeken, non-fictie, hoorcolleges en zelfs originele radio-opnames! Koop ze bij Luisterrijk, de grootste website voor #luisterboeken in Nederland en Vlaanderen:  

Bij Luisterrijk koop je #LuisterboekenZonderAbonnement. Je zit dus nergens aan vast!
#4mei5mei #4mei #5mei Films, Winter, History, Roman, Jamie Campbell Bower, Flims, Jamie Campbell, Story Of The World, About Time Movie

Meer dan 100 luisterboeken over de Tweede Wereldoorlog met tot 75% korting: romans, kinderboeken, non-fictie, hoorcolleges en zelfs originele radio-opnames! Koop ze bij Luisterrijk, de grootste website voor #luisterboeken in Nederland en Vlaanderen: Bij Luisterrijk koop je #LuisterboekenZonderAbonnement. Je zit dus nergens aan vast! #4mei5mei #4mei #5mei

Avatar
Luisterrijk Webwinkels BV

Related interests