Pinterest • De ideeëncatalogus voor iedereen

Dla najmłodszych

Lego Duplo to klocki dla dzieci w wieku od 1,5 do 5 roku życia. Duplo to duże elementy, którymi Twoje dziecko może się bezpiecznie bawić. Te specjalnie wzmocnione klocki są wyjątkowo wytrzymałe. Duplo to idealna zabawka dla malucha. Zabawki od 1,5 do 5 lat.
10 Pins5 Volgers

Dostępny w sklepie Klocki24.com zestaw Lego 5678 to policjant patrolujący okolicę razem ze swoim psem. Czy pomożesz im w pracy?

1

Gepind vanaf

klotsipood.ee

Helikopter wyruszył na ratunek kobiecie. Gdy pacjentka znajdzie się na noszach, helikopter musi ją jak najszybciej przetransportować do szpitala, aby zajął się nią lekarz.

Gepind vanaf

amazon.com

Pokój Śpiącej Królewny to zestaw z najnowszej serii Duplo Princess dedykowanej dziewczynkom. W zestawie znaleźć można Śpiącą Królewnę, którą można ubrać w spódniczkę, łóżko z kocykiem, wieżę zamku z oknem, kwiaty Duplo a także klocek z namalowaną Matką Chrzestną.

Gepind vanaf

tesco.com

Dostępny w sklepie Klocki24.com zestaw Lego 5655 Duplo to wspaniała przyczepa kempingowa! Cała rodzina postanowiła udać się na weekend za miasto, mają w planach grillowanie, zwiedzanie i opowiadanie sobie historyjek przed snem. Może do nich dołączysz?

Gepind vanaf

caravanity.nl

Dostępny w sklepie Klocki24.com zestaw Lego 5683 Duplo to warzywniak, w którym codziennie można dostać świeżutkie produkty prosto z farmy. Wspaniały pomysł na prezent zarówno dla chłopców jak i dla dziewczynek.

Gepind vanaf

klocki24.com

Lego 6141 Duplo My First Farm. Zaopiekuj się zwierzętami na farmie Duplo. Nad farmą zawsze świeci słońce. Pomóż farmerowi prowadzić jego traktor i upewnij się że wszystie zwierzęta są szczęśliwe i nakarmione. Zestaw zawiera 4 figurki zwierząt Duplo (cielaczek, owca, świnka i kura) i farmera Duplo.

Gepind vanaf

klocki24.com

Dostępny w sklepie Klocki24.com zestaw Lego 5945 Duplo to Kubuś Puchatek, który postanowił zjeść małe co nieco na kocyku pod bezchmurnym niebem. Czy przyłączysz się do Misia i jego obiadku?

Gepind vanaf

klocki24.com

Dowódca straży pożarnej zawsze dokładnie patroluje okolicę – sprawdza czy nigdzie nie wybuchł pożar. Świetny pojazd ulatwia mu pracę. Gdy tylko zauważy zagrożenie, przybywa na miejsce jako pierwszy i jest gotowy do działania! W zestawie figurka dowódcy straży pożarnej.

Gepind vanaf

klocki24.com

Zygzak McQueen ćwiczy poślizg na pustynnym torze tuż obok Chłodnicy Górskiej. Naprawdę chce wygrać wyścig o Złoty Tłok! Dostępny w sklepie Klocki24.com zestaw Lego 5813 zawiera nowy samochód wyścigowy Zygzak McQueen, kaktus, flagę w szachownicę i klocki DUPLO.

Gepind vanaf

klocki24.com

DUPLO :)

Bewaard door

Klocki24.com