Pinterest • De ideeëncatalogus voor iedereen

Dla najmłodszych

10 Pins5 Volgers
Lego Duplo to klocki dla dzieci w wieku od 1,5 do 5 roku życia. Duplo to duże elementy, którymi Twoje dziecko może się bezpiecznie bawić. Te specjalnie wzmocnione klocki są wyjątkowo wytrzymałe. Duplo to idealna zabawka dla malucha. Zabawki od 1,5 do 5 lat.

Dostępny w sklepie Klocki24.com zestaw Lego 5678 to policjant patrolujący okolicę razem ze swoim psem. Czy pomożesz im w pracy?

1

Helikopter wyruszył na ratunek kobiecie. Gdy pacjentka znajdzie się na noszach, helikopter musi ją jak najszybciej przetransportować do szpitala, aby zajął się nią lekarz.

Pokój Śpiącej Królewny to zestaw z najnowszej serii Duplo Princess dedykowanej dziewczynkom. W zestawie znaleźć można Śpiącą Królewnę, którą można ubrać w spódniczkę, łóżko z kocykiem, wieżę zamku z oknem, kwiaty Duplo a także klocek z namalowaną Matką Chrzestną.

Dostępny w sklepie Klocki24.com zestaw Lego 5655 Duplo to wspaniała przyczepa kempingowa! Cała rodzina postanowiła udać się na weekend za miasto, mają w planach grillowanie, zwiedzanie i opowiadanie sobie historyjek przed snem. Może do nich dołączysz?

Dostępny w sklepie Klocki24.com zestaw Lego 5683 Duplo to warzywniak, w którym codziennie można dostać świeżutkie produkty prosto z farmy. Wspaniały pomysł na prezent zarówno dla chłopców jak i dla dziewczynek.

Lego 6141 Duplo My First Farm. Zaopiekuj się zwierzętami na farmie Duplo. Nad farmą zawsze świeci słońce. Pomóż farmerowi prowadzić jego traktor i upewnij się że wszystie zwierzęta są szczęśliwe i nakarmione. Zestaw zawiera 4 figurki zwierząt Duplo (cielaczek, owca, świnka i kura) i farmera Duplo.

Dostępny w sklepie Klocki24.com zestaw Lego 5945 Duplo to Kubuś Puchatek, który postanowił zjeść małe co nieco na kocyku pod bezchmurnym niebem. Czy przyłączysz się do Misia i jego obiadku?

Dowódca straży pożarnej zawsze dokładnie patroluje okolicę – sprawdza czy nigdzie nie wybuchł pożar. Świetny pojazd ulatwia mu pracę. Gdy tylko zauważy zagrożenie, przybywa na miejsce jako pierwszy i jest gotowy do działania! W zestawie figurka dowódcy straży pożarnej.

Zygzak McQueen ćwiczy poślizg na pustynnym torze tuż obok Chłodnicy Górskiej. Naprawdę chce wygrać wyścig o Złoty Tłok! Dostępny w sklepie Klocki24.com zestaw Lego 5813 zawiera nowy samochód wyścigowy Zygzak McQueen, kaktus, flagę w szachownicę i klocki DUPLO.