Ron van der Werf: Beeld (gemengde techniek o.a. hout, staal en textiel), Z.T.

Klaas Gubbels, houten object, tafel met servies 1997

Onbekende kunstenaar: Massief bronzen sculptuur, Vrouwelijk naakt

18e Eeuws sculptuur: Gestoken hout, polychroom beschilderd met glazen ogen, ZT

Margot Hudig-Heldring: Zeer fraai bronzen paardje

Harry Storms

Harry Storms

Ron van der Werf

Ron van der Werf

Hildo Krop: Gipsen sculptuur, Out of work

Hubert van Lith: Bronzen sculptuur, Man

Spiro Schwatenberg: Gepatineerd bronzen sculptuur, Jongen met boek

Jef Wishaupt: Gepolijst brons, Zonder titel

Renee van Leusden

Renee van Leusden

JOHN BIER ALKMAAR - 7 ACROBATEN - BRONS

Onbekend Gesigneerd: Brons, Torso van een vrouw

Search

Unlimited free access to the world's best ideas

Sign up to see more

OR

By continuing, you agree to Pinterest's Terms of Service, Privacy Policy
Pinterest helps you find ideas to try.