De patissier van Parijs

Read a free sample or buy De patissier van Parijs by Laura Madeleine. You can read this book with iBooks on your iPhone, iPad, iPod touch or Mac.

Gebroken | B.A. Paris: Het begon op die avond in het bos. Cass Anderson stopte niet om een vrouw te helpen, en nu is die vrouw dood. BA…

Gebroken | B.A. Paris: Het begon op die avond in het bos. Cass Anderson stopte niet om een vrouw te helpen, en nu is die vrouw dood. BA…

Inge: De geheime vrouw kan ik maar met één woord omschrijven: Wauw! Wat mij betreft is dit het beste boek van 2017. Persoonlijke recensie.

Inge: De geheime vrouw kan ik maar met één woord omschrijven: Wauw! Wat mij betreft is dit het beste boek van 2017. Persoonlijke recensie.

17/52 20170319: Een zomer aan zee; Weer een heerlijk vakantie verhaal van deze schrijfster. Leest heel vlot weg. Je wordt meegezogen in het verhaal. Mooie beschrijvingen van het land maar ook van de personages. Het einde is voorspelbaar maar niettemin nodigt het uit om het bijna in een ruk uit te lezen. Heb genoten van dit boek.

17/52 20170319: Een zomer aan zee; Weer een heerlijk vakantie verhaal van deze schrijfster. Leest heel vlot weg. Je wordt meegezogen in het verhaal. Mooie beschrijvingen van het land maar ook van de personages. Het einde is voorspelbaar maar niettemin nodigt het uit om het bijna in een ruk uit te lezen. Heb genoten van dit boek.

Intens ontroerende roman, voor liefhebbers van Jojo Moyes en Kristin... Lees verder

Intens ontroerende roman, voor liefhebbers van Jojo Moyes en Kristin... Lees verder

The Kitchen Daughter by Jael McHenry A woman with autism struggles to build her own life after the sudden death of the parents she lived with.

bol.com | Eindelijk thuis, Susan Mallery | 9789034754127 | Boeken

bol.com | Eindelijk thuis, Susan Mallery | 9789034754127 | Boeken

Ster Sullivan

Ster Sullivan

45/52 20170729: Hou me vast; Een prachtig boek! Vlot om te lezen en zeer mooi geschreven. Over loslaten en durven veranderen, over liefde en hoop.

Hou me vast (ebook) EPUB met digital watermerk, Lori Nelson Spielman

8/52. Veel verschillende gedichten met allemaal een inleiding. Fijn boek! #BoekPerWeek

8/52. Veel verschillende gedichten met allemaal een inleiding. Fijn boek! #BoekPerWeek

Susan Mallery - Onweerstaanbaar (deel 2 uit serie na deel 1 "simpelweg verrukkelijk))

Susan Mallery - Onweerstaanbaar (deel 2 uit serie na deel 1 "simpelweg verrukkelijk))

Pinterest
Search