Historische romans

68 Pins
 2mo
Collection by
an advertisement for the book series, with two pictures of people and one man on a motorcycle
Serie Drie steden, Carmen Korn | Meerlezen.nl
In deze historische romans volg je drie bevriende families uit Keulen, Hamburg en San Remo. De auteur heeft nog niet bekend gemaakt of er ook nog een derde deel zal verschijnen. #driesteden #carmenkorn #meerlezen
an advertisement for the movie's title is shown in three different colors and font
Serie De nieuwe tijd, Carmen Korn | Meerlezen.nl
Er zijn veel boeken die handelen over de tijd rond de Tweede Wereldoorlog, maar slechts weinig boeken die de Duitse kant van het verhaal laten zien. Wellicht was de tijd daar ook heel lang niet rijp voor. Maar Carmen Korn komt met een hartveroverende serie die het leven van heel gewone vrouwen uit die tijd volgt. #meerlezen #denieuwetijd #carmenkorn #duitsland #historischeromans
three books with the title written in german and english
Alle boeken van Sarah Lark | Meerlezen.nl
Ben jij ook zo’n fan van Sarah Lark? De schrijfster is dol op Nieuw-Zeeland en die liefde voor het land vind je ook terug in haar boeken. Veel van haar series spelen zich daar af, maar ze heeft ook voor wat andere settings gekozen, zoals Jamaica in de serie van Het eiland van duizend bronnen. Deze auteur weet altijd een heel mooi beeld van de omgeving en de tijdgeest te schetsen, waardoor je echt even helemaal weg kunt dromen. #meerlezen #sarahlark
an image of two women in dresses and hats talking to each other with the words,
Anna en Charlotte, Katharina Fuchs
Het prachtige en ontroerende verhaal Anna en Charlotte van bestsellerauteur Katharina Fuchs begint in Duitsland, 1914. Charlotte is de dochter van een machtige landheer in Saksen, en brengt haar jeugd door op een uitgestrekt landgoed. De wereld lijkt aan haar voeten te liggen, zeker als ze haar officiële debuut maakt tijdens het balseizoen. Maar dan breekt de Eerste Wereldoorlog uit, en verandert alles voorgoed. #meerlezen #katharinafuchs #historischeromans #xanderuitgevers
an advertisement for the book'tiden van amadelblessm '
Tijden van amandelbloesem, Carmen Bellmonte | Meerlezen.nl
Mallorca, 1929. Het lukt de familie Delgado nog maar net het hoofd boven water te houden. Dochter Antonia is vertrokken naar Cuba en heeft daar met haar man een succesvol bedrijf opgebouwd, samen genieten ze van hun opgroeiende kinderen – ook al mist Antonia haar familie vreselijk. Maar wanneer de maffia een steeds grotere invloed krijgt op het eiland, moet Antonia kiezen tussen vrijheid en veiligheid. #meerlezen #carmenbellmonte #mallorca #historischeromans
the front cover of an italian novel, with flowers in bloom and a blue background
Een wijngaard op Mallorca, Carmen Bellmonte | Meerlezen.nl
Mallorca, 1913. De familie Delgado heeft een kleine wijngaard, maar de zaken gaan niet goed. Oudste dochter Antonia en haar verloofde Mateo gaan naar Cuba om een nieuwe wijngaard te beginnen, zodat ze de familie kunnen ondersteunen. Maar als ze daar aankomen, blijkt de situatie minder rooskleurig dan Antonia had verwacht, en ook Mateo laat zich van een andere kant zien. #carmenbellmonte #mallorca #boekenserie #meerlezen
four books with the title in german and english, including three different titles for each book
Het bloemeneiland - Tabea Bach | Meerlezen.nl
Schrijfsters als Anne Jacobs, Corina Bomann en Lucinda Riley zijn momenteel mateloos populair. Maar als je een veellezer bent, ben je op een gegeven moment door hun boeken heen. Dan zijn nieuwe schrijfsters zoals Tabea Bach en Rebekka Eder beslist aanraders. Hieronder lees je meer over de serie Het bloemeneiland van Tabea Bach. Wat mag je verwachten van het eerste deel en wanneer komt deel 3 van Het bloemeneiland uit? #tabeabach #meerlezen #historischeromans #seriesopvolgorde
four books in french are shown with the title's names and pictures on them
De historische romans van Evie Dunmore: Vrouwen van Oxford op volgorde | Meerlezen.nl
Op zoek naar boeken zoals de Bridgerton-serie van Julia Quinn? De boeken van Evie Dunmore zijn vergelijkbaar met de boeken van Julia Quinn. Het zijn grappige, romantische boeken over de Engelse high society met een mooie historische basis. Nieuwsgierig geworden? Hieronder lees je meer over de schrijfster, vind je de serie De vrouwen van Oxford op volgorde en vertellen we je kort waar de boeken over gaan. #meerlezen #eviedunmore #xanderuitgevers #historischeromans #serie #vrouwenvanoxford
the complete series of three books in french and english, including one with an image of buildings
Serie Café Engel van Marie Lamballe op volgorde | Meerlezen.nl
De serie Café Engel van Marie Lamballe werd nog voor de serie De vrouwen van Atelier Rosen uitgegeven. De boeken waren van het begin af aan razendpopulair. Voor de fans van Anne Jacobs & Corina Bomann. #meerlezen #marielamballe #caféengel #serie #boeken #historischeromans
three books on the same page, one is in front of an open window and two are
De vrouwen van Atelier Rosen, Marie Lamballe | Meerlezen.nl
De vrouwen van Atelier Rosen is de meest recente serie van Marie Lamballe. Er komt waarschijnlijk ook nog een derde deel van, wellicht in 2024? #meerlezen #marielamballe #devrouwenvanatelierrosen #hethoedenatelier #eennieuwseizoen #historischeromans
a book cover with the title in german, and an image of a woman's hat
Het hoedenatelier, Marie Lamballe | Meerlezen.nl
Kassel, 1830. De twintigjarige Elise Rosen runt samen met haar moeder en grootmoeder een kleine hoedenmakerij. Klanten van over de hele wereld komen naar hun winkel voor de prachtigste hoedencreaties. Het bedrijfje opent voor Elise de deuren naar een toekomst waar ze nooit van had durven dromen: een plek binnen de hoogste sociale kringen. Deel 1 in de serie De vrouwen van Atelier Rosen. Lees hier ook meer over deel 2 en het te verwachten derde deel. #marielamballe #meerlezen #hethoedenatelier
three different books with the title in english and spanish, including one for love or hate
Languedoc-trilogie van Kate Mosse op volgorde | Meerlezen.nl
De Languedoc-trilogie van Kate Mosse was de eerste serie van deze schrijfster die in het Nederlands werd uitgegeven. Een bijzonder boeiende serie tegen een goed uitgewerkte historische achtergrond. #meerlezen #katemosse #languedoc #trilogie #historischeromans
four books with the title in english and german, including one for kate mosse
Minou Joubert trilogie op volgorde - Kate Mosse | Meerlezen.nl
De boeken van Kate Mosse kenmerken zich door een geraffineerde schrijfstijl en veel weetjes over de geschiedenis. Haar serie Minou Joubert is een van mijn persoonlijke favorieten, omdat deel 2 zich deels afspeelt in het Amsterdam van diverse eeuwen geleden. Heb jij deze serie al gelezen? #meerlezen #katemosse #minoujoubert #trilogie #historischeromans #amsterdam
a book cover with an image of a lake and houses in the background, text reads de
De dochter van de klokkenmaker, Kate Morton | Meerlezen.nl
Een groep jonge, veelbelovende kunstenaars onder leiding van de charismatische Edward Radcliffe neemt in de zomer van 1862 haar intrek in een prachtig landhuis aan de oever van de Theems in Oxfordshire. Ze zijn van plan zich een zomer lang onder te dompelen in creativiteit en inspiratie. Maar aan het eind van die zomer is een van hen dood, een van hen verdwenen en is een onbetaalbaar erfstuk gestolen. #meerlezen #historischeromans #katemorton #dedochtervandeklokkenmaker
an advertisement for the summer festival in front of the eiffel tower, paris
De onvergetelijke reis van de zussen Summers, Hazel Gaynor & Heather Webb | Meerlezen.nl
New York, 1937. Wanneer de van elkaar vervreemde zussen Clara en Madeleine Summers vernemen dat hun oma Violet op sterven ligt, stemmen ze ermee in haar laatste wens te vervullen; samen door Europa reizen. Violet wil dat ze drie brieven bezorgen, brieven waarin ze afscheid neemt van belangrijke mensen uit haar verleden. #meerlezen #oceaan #historischeromans