Explore Ox, Thrillers, and more!

De schaduwmannen

Niels Oxen, de hoogst gedecoreerde soldaat die ooit diende in.

Het brein in je buik

Het brein in je buik, Justin Sonnenburg & Erica Sonnenburg

Oxen 3 - Bevroren vlammen

Oxen 3 - Bevroren vlammen

Memento - Emelie Schepp -is een Scandinavische thriller voor de liefhebbers van Lars Kepler, Stieg Larsson en Jo Nesbø.Zomer 1986. Vluchtelingen, Chili, Zweden en een verborgen verleden zijn de ingrediënten van deze ijzersterke thriller. Een jong meisje wordt wakker in het ziekenhuis. Ze heeft geen idee hoe ze daar terecht gekomen is. 2012: In Zweden wordt het hoofd van de immigratiedienst vermoord. Alle sporen leiden naar een kind als dader. Was direct na verschijnen een grote hit in…

Memento - Emelie Schepp -is een Scandinavische thriller voor de liefhebbers van Lars Kepler, Stieg Larsson en Jo Nesbø.Zomer 1986. Vluchtelingen, Chili, Zweden en een verborgen verleden zijn de ingrediënten van deze ijzersterke thriller. Een jong meisje wordt wakker in het ziekenhuis. Ze heeft geen idee hoe ze daar terecht gekomen is. 2012: In Zweden wordt het hoofd van de immigratiedienst vermoord. Alle sporen leiden naar een kind als dader. Was direct na verschijnen een grote hit in…

75/53 Lawinegevaar; Opnieuw een spannende makkelijk lezende thriller van Suzanne Vermeer.

Lawinegevaar - Suzanne Vermeer - A.

Libris-Boekhandel: Gerard Heineken - Annejet van der Zijl (Paperback, ISBN: 9789021455440)

- Online non-fictie bestellen bij Bruna

45/52 Linda Jansma - Schaduwkinderen * Het verhaal begint als er half-december een enorme explosie plaatsvindt bij de vliegbasis Leeuwarden. Officier van justitie Jules Declerck is dankzij haar ex, freelance journalist Harry Simones snel ter plekke. Er blijkt een autobom te zijn ontploft en onderzoek toont aan dat er een kind met een bomgordel om achter het stuur van de auto zat… Jules moet het algauw uitwaaierende onderzoek naar deze terroristische aanslag leiden.

45/52 Linda Jansma - Schaduwkinderen * Het verhaal begint als er half-december een enorme explosie plaatsvindt bij de vliegbasis Leeuwarden. Officier van justitie Jules Declerck is dankzij haar ex, freelance journalist Harry Simones snel ter plekke. Er blijkt een autobom te zijn ontploft en onderzoek toont aan dat er een kind met een bomgordel om achter het stuur van de auto zat… Jules moet het algauw uitwaaierende onderzoek naar deze terroristische aanslag leiden.

Almar Otten – Jeugdzonde http://www.henkjanvanderklis.nl/2013/12/almar-otten-jeugdzonde/

Almar Otten – Jeugdzonde http://www.henkjanvanderklis.nl/2013/12/almar-otten-jeugdzonde/

2/53 Linwood Barclay - Geloof je ogen. Vorige boeken die ik van Linwood Barclay las waren ook goed, maar deze is zeker een aanrader! Thriller met verschillende verhaallijnen, lees je in één ruk uit..

2/53 Linwood Barclay - Geloof je ogen. Vorige boeken die ik van Linwood Barclay las waren ook goed, maar deze is zeker een aanrader! Thriller met verschillende verhaallijnen, lees je in één ruk uit..

Roofdier

Roofdier

De enige overlevende

De enige overlevende

Meesters in misdaad 1 - Het kwalijke geheugen

Meesters in misdaad 1 - Het kwalijke geheugen

De negen dagen van Rabbit Hayes - Anna McPartlin - Recensie

De negen dagen van Rabbit Hayes - Anna McPartlin - Recensie

Rabbits, Reading Tips, Book Jacket, Anna, Bunnies, Book Cover Art, Rabbit

9200000030060037.jpg 499×800 pixels

9200000030060037.jpg 499×800 pixels

Pinterest
Search