Explore Karin Slaughter and more!

Explore related topics

Karin Slaughter - Genadeloos - Kobo

Karin Slaughter - Genadeloos - Kobo

bol.com | Genesis, Karin Slaughter

bol.com | Genesis, Karin Slaughter

Karen Rose - De mond gesnoerd - Kobo

Karen Rose - De mond gesnoerd - Kobo

Caro Ramsay - Donker water - 2011 - Kobo

Caro Ramsay - Donker water - 2011 - Kobo

Astley, Judy - Een plek onder de zon - Kobo

Astley, Judy - Een plek onder de zon - Kobo

Mel Starr - De meesterproef - Kobo

Mel Starr - De meesterproef - Kobo

Laurie Breton - Schreeuw in het donker - 2015 - Kobo

Laurie Breton - Schreeuw in het donker - 2015 - Kobo

Karin Hazendonk - Blun - 2014 - Kobo

Karin Hazendonk - Blun - 2014 - Kobo

In het slaapstadje Grant County ontstaat grote deining als een jonge lerares wordt verkracht en vermoord. De vrouw wordt gevonden door Sara Linton, de plaatselijke kinderarts en lijkschouwer. Samen met politiecommissaris Jeffrey Tolliver, haar grote liefde van vroeger met wie ze op gespannen voet staat, probeert ze het mysterie van de moord op te lossen. Intussen verricht ook Lena, de zus van het slachtoffer, op eigen houtje naspeuringen. (nog te lezen****)

In het slaapstadje Grant County ontstaat grote deining als een jonge lerares wordt verkracht en vermoord. De vrouw wordt gevonden door Sara Linton, de plaatselijke kinderarts en lijkschouwer. Samen met politiecommissaris Jeffrey Tolliver, haar grote liefde van vroeger met wie ze op gespannen voet staat, probeert ze het mysterie van de moord op te lossen. Intussen verricht ook Lena, de zus van het slachtoffer, op eigen houtje naspeuringen. (nog te lezen****)

Memento - Emelie Schepp -is een Scandinavische thriller voor de liefhebbers van Lars Kepler, Stieg Larsson en Jo Nesbø.Zomer 1986. Vluchtelingen, Chili, Zweden en een verborgen verleden zijn de ingrediënten van deze ijzersterke thriller. Een jong meisje wordt wakker in het ziekenhuis. Ze heeft geen idee hoe ze daar terecht gekomen is. 2012: In Zweden wordt het hoofd van de immigratiedienst vermoord. Alle sporen leiden naar een kind als dader. Was direct na verschijnen een grote hit in…

Memento - Emelie Schepp -is een Scandinavische thriller voor de liefhebbers van Lars Kepler, Stieg Larsson en Jo Nesbø.Zomer 1986. Vluchtelingen, Chili, Zweden en een verborgen verleden zijn de ingrediënten van deze ijzersterke thriller. Een jong meisje wordt wakker in het ziekenhuis. Ze heeft geen idee hoe ze daar terecht gekomen is. 2012: In Zweden wordt het hoofd van de immigratiedienst vermoord. Alle sporen leiden naar een kind als dader. Was direct na verschijnen een grote hit in…

Philipp Vandenberg - Het Sixtijnse geheim - Kobo

Philipp Vandenberg - Het Sixtijnse geheim - Kobo

Kate Holden - Onder Mijn Huid - Kobo

Kate Holden - Onder Mijn Huid - Kobo

‘Ron Rash is een verhalenverteller pur sang. De Fluitspeler speelt zich af rond een kleine stad in Amerika in 1918. In een sfeer van angst en achterdocht bloeit een onverwachte liefde op. Egoïsme en lafheid maken er keihard een einde aan.’ – Toine Susijn, Boekhandel Dekker van de Vegt + De Slegte

‘Ron Rash is een verhalenverteller pur sang. De Fluitspeler speelt zich af rond een kleine stad in Amerika in 1918. In een sfeer van angst en achterdocht bloeit een onverwachte liefde op. Egoïsme en lafheid maken er keihard een einde aan.’ – Toine Susijn, Boekhandel Dekker van de Vegt + De Slegte

Pinterest
Search