Explore these ideas and more!

لوتوس بزرگترین مرجع لپ تاپ،موبایل،تبلت،لوازم جانبی و نرم افزار

لوتوس بزرگترین مرجع لپ تاپ،موبایل،تبلت،لوازم جانبی و نرم افزار

Varese ne formen e Lotusit dhe me shenjen e OM - it. Kuptimi i Lotusit: Kushdo qe ka pare ndonjehere nje lule zambak uji qe del nga nje pellg i zymte, do te jete menjehere në gjendje te shohe bukurine e kesaj bime te shkelqyer. Lulja gjithmone duket aq e paster ne sfondin e pellgut te piste. Per shkak te kesaj, zambaku i ujit shoqerohet me pastertine dhe bukurine ne fene e budizmit dhe hinduizmit. Dijetaret e lashte egjiptiane vune re se ne kohen e nates lotusi mbyll petalet e tij dhe zhytet…

Handmade wrap, leather, gemstone, knotted bracelets by SmeRuci

Varese ne formen e Lotusit dhe me shenjen e OM - it. Kuptimi i Lotusit: Kushdo qe ka pare ndonjehere nje lule zambak uji qe del nga nje pellg i zymte, do te jete menjehere në gjendje te shohe bukurine e kesaj bime te shkelqyer. Lulja gjithmone duket aq e paster ne sfondin e pellgut te piste. Per shkak te kesaj, zambaku i ujit shoqerohet me pastertine dhe bukurine ne fene e budizmit dhe hinduizmit. Dijetaret e lashte egjiptiane vune re se ne kohen e nates lotusi mbyll petalet e tij dhe zhytet…

Handmade wrap, leather, gemstone, knotted bracelets by SmeRuci

Pinterest
Search