Explore Ps, Photo Manipulation, and more!

جهانگیری:مسایل قومی سیاسی و مذهبی نباید مانعی بر سر حل مشکلات کشور و رفع نیازهای مردم باشد

جهانگیری:مسایل قومی سیاسی و مذهبی نباید مانعی بر سر حل مشکلات کشور و رفع نیازهای مردم باشد

جان انسان، سیری چند؟ / برگزاری بازی به چه قیمتی؟ http://1vz.ir/154099 @1Varzesh مسئولان سازمان لیگ فقط اصرار به برگزاری بازی تراکتورسازی و پرسپولیس با هر شرایطی داشتند و نتیجه آن هم بازی کردن با جان انسان‌ها بود. در این میان مسئولان آذربایجان شرقی و تراکتورسازی هم باید پاسخگو باشند.     انگار چاقو روی شاهرگ‌شان گذاشته بودند؛ دقیقاً همان تیزی که در پایان بازی روی برخی از خبرنگاران حاضر در میکسدزون ورزشگاه اختصاصی تراکتورسازی کشیده شد. انگار سنگ روی سرشان می‌انداختند؛ د..

جان انسان، سیری چند؟ / برگزاری بازی به چه قیمتی؟ http://1vz.ir/154099 @1Varzesh مسئولان سازمان لیگ فقط اصرار به برگزاری بازی تراکتورسازی و پرسپولیس با هر شرایطی داشتند و نتیجه آن هم بازی کردن با جان انسان‌ها بود. در این میان مسئولان آذربایجان شرقی و تراکتورسازی هم باید پاسخگو باشند. انگار چاقو روی شاهرگ‌شان گذاشته بودند؛ دقیقاً همان تیزی که در پایان بازی روی برخی از خبرنگاران حاضر در میکسدزون ورزشگاه اختصاصی تراکتورسازی کشیده شد. انگار سنگ روی سرشان می‌انداختند؛ د..

دیسیپلین جدید گواردیولا؛ استفاده از اینترنت ممنوع است! http://1vz.ir/163737 @1Varzesh مدافع آرژانتینی تیم فوتبال منچسترسیتی ادعا کرد که سرمربی اسپانیایی جدید این تیم استفاده از اینترنت و گشت و گذار در شبکه‌های اجتماعی را برای شاگردانش ممنوع کرده است.       پابلو زابالتا می‌گوید که پپ گواردیولا در مدتی که بازیکنان منچسترسیتی در محل تمرینات هستند، استفاده از اینترنت و ورود به شبکه‌های اجتماعی را برای آنها ممنوع کرده است. به گفته زابالتا، سرمربی پیشین بایرن‌مونیخ برای تمر..

دیسیپلین جدید گواردیولا؛ استفاده از اینترنت ممنوع است! http://1vz.ir/163737 @1Varzesh مدافع آرژانتینی تیم فوتبال منچسترسیتی ادعا کرد که سرمربی اسپانیایی جدید این تیم استفاده از اینترنت و گشت و گذار در شبکه‌های اجتماعی را برای شاگردانش ممنوع کرده است. پابلو زابالتا می‌گوید که پپ گواردیولا در مدتی که بازیکنان منچسترسیتی در محل تمرینات هستند، استفاده از اینترنت و ورود به شبکه‌های اجتماعی را برای آنها ممنوع کرده است. به گفته زابالتا، سرمربی پیشین بایرن‌مونیخ برای تمر..

بروس باومگارتنر با 2 طلای المپیک در بین تماشاگران! / این ویدیو آموزنده است! http://1varzesh.com/wrestling/international/worldcup/video/116769 @1Varzesh نه در جایگاه خاص و تعریف شده ای و نه در VIP.  انگار نه انگار که او 2 طلای المپیک دارد.   در خلال مسابقات جام جهانی کشتی آزاد ، بروس باوگارتنر امریکایی و دارنده 2 مدال طلای المپیک را ساده و بی آلایش در میان تماشاچیان عادی یافتیم ! او بر خلاف برخی از پیشکسوتان اصراری نداشت که حتما در 1 متری تشک بنشیند!  #1varzesh #بروس_باومگ..

بروس باومگارتنر با 2 طلای المپیک در بین تماشاگران! / این ویدیو آموزنده است! http://1varzesh.com/wrestling/international/worldcup/video/116769 @1Varzesh نه در جایگاه خاص و تعریف شده ای و نه در VIP. انگار نه انگار که او 2 طلای المپیک دارد. در خلال مسابقات جام جهانی کشتی آزاد ، بروس باوگارتنر امریکایی و دارنده 2 مدال طلای المپیک را ساده و بی آلایش در میان تماشاچیان عادی یافتیم ! او بر خلاف برخی از پیشکسوتان اصراری نداشت که حتما در 1 متری تشک بنشیند! #1varzesh #بروس_باومگ..

دادگاه آقای ل.م به جرم فرار مالیاتی برگزار شد/ نابغه ۲۲ ماه حبس را دریبل می‌زند؟ http://1varzesh.com/football/spain/fringe/111207 دادستان اسپانیا ستاره‌ی بارسلونا را در مخمصه انداخت   ساعتی پیش لیونل مسی رسما در دادگاه عالی اسپانیا حاضر شد و به سوالات و ابهامات قاضی ارشد پرونده مالی خود پاسخ داد.  لیونل مسی با حضور رسمی در دادگاه عالی اسپانیا به سوالات قاضی پرونده فساد مالی خود پاسخ داد. پیش از این پدر و وکیل مسی اعلام کرده بود که این ستاره آرژانتینی هرگز در دادگاه حاضر نخو..

دادگاه آقای ل.م به جرم فرار مالیاتی برگزار شد/ نابغه ۲۲ ماه حبس را دریبل می‌زند؟ http://1varzesh.com/football/spain/fringe/111207 دادستان اسپانیا ستاره‌ی بارسلونا را در مخمصه انداخت ساعتی پیش لیونل مسی رسما در دادگاه عالی اسپانیا حاضر شد و به سوالات و ابهامات قاضی ارشد پرونده مالی خود پاسخ داد. لیونل مسی با حضور رسمی در دادگاه عالی اسپانیا به سوالات قاضی پرونده فساد مالی خود پاسخ داد. پیش از این پدر و وکیل مسی اعلام کرده بود که این ستاره آرژانتینی هرگز در دادگاه حاضر نخو..

فکر نمی‌کردم افشارزاده استعفا بدهد http://1vz.ir/133799 @1Varzesh مشاور سرپرست باشگاه استقلال می‌گوید تصور نمی‌کرده بهرام افشارزاده از سمت خود در این باشگاه استعفا بدهد.         نصرالله عبداللهی درباره استعفای بهرام افشارزاده از سرپرستی باشگاه استقلال گفت: از چند وقت پیش صحبت‌های زیادی مبنی بر برکناری و استعفای افشارزاده مطرح بود. خیلی‌ها از مدتها قبل برای افشارزاده جایگزین هم تعیین می‌کردند که ممکن است فلانی به عنوان مدیرعامل انتخاب شود.     وی افزود: تصور من این ..

فکر نمی‌کردم افشارزاده استعفا بدهد http://1vz.ir/133799 @1Varzesh مشاور سرپرست باشگاه استقلال می‌گوید تصور نمی‌کرده بهرام افشارزاده از سمت خود در این باشگاه استعفا بدهد. نصرالله عبداللهی درباره استعفای بهرام افشارزاده از سرپرستی باشگاه استقلال گفت: از چند وقت پیش صحبت‌های زیادی مبنی بر برکناری و استعفای افشارزاده مطرح بود. خیلی‌ها از مدتها قبل برای افشارزاده جایگزین هم تعیین می‌کردند که ممکن است فلانی به عنوان مدیرعامل انتخاب شود. وی افزود: تصور من این ..

با بردن «جنگ رسانه‌ای» به روسیه نمی‌روید / دچار سردرد شده‌ام http://1vz.ir/165435 @1Varzesh کی‌روش: مقابل کره چیزی برای از دست دادن نداریم   سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان بازی فردای تیمش مقابل کره جنوبی را جذاب و حساس توصیف کرد و گفت که در این بازی چیزی برای از دست دادن ندارند.  کارلوس کی‌روش در نشست خبری پیش از دیدار تیم‌های ملی فوتبال ایران و کره‌جنوبی در انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه اظهار داشت: من ابتدا از حضور تمامی رسانه‌ها تقدیر می‌کنم که برای توجه بیشتر به بازی ای..

با بردن «جنگ رسانه‌ای» به روسیه نمی‌روید / دچار سردرد شده‌ام http://1vz.ir/165435 @1Varzesh کی‌روش: مقابل کره چیزی برای از دست دادن نداریم سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان بازی فردای تیمش مقابل کره جنوبی را جذاب و حساس توصیف کرد و گفت که در این بازی چیزی برای از دست دادن ندارند. کارلوس کی‌روش در نشست خبری پیش از دیدار تیم‌های ملی فوتبال ایران و کره‌جنوبی در انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه اظهار داشت: من ابتدا از حضور تمامی رسانه‌ها تقدیر می‌کنم که برای توجه بیشتر به بازی ای..

ویسی نمی‌تواند شق‌القمر کند؛ نوگرایی در فوتبال نیاز به صبر دارد http://1varzesh.com/football/iran/persiangulf/95-96/111347 @1Varzesh حضور فعال تیم‌های پایه سپاهان در رده‌های سنی مختلف و پرورش بازیکنان نوین یکی از گنج‌های این باشگاه می‌باشد.       در 10 سال اخیر بودند بازیکنانی که از تیم‌های پایه این باشگاه به تیم بزرگ‌سالان دعوت شدند اما عمر فوتبالی زیادی در تیم بزرگ‌سالان سپاهان نداشتند و به دیگر تیم‌های لیگ برتری رفتند.     سپاهان همیشه به داشتن آکادمی بزرگ خود افت..

ویسی نمی‌تواند شق‌القمر کند؛ نوگرایی در فوتبال نیاز به صبر دارد http://1varzesh.com/football/iran/persiangulf/95-96/111347 @1Varzesh حضور فعال تیم‌های پایه سپاهان در رده‌های سنی مختلف و پرورش بازیکنان نوین یکی از گنج‌های این باشگاه می‌باشد. در 10 سال اخیر بودند بازیکنانی که از تیم‌های پایه این باشگاه به تیم بزرگ‌سالان دعوت شدند اما عمر فوتبالی زیادی در تیم بزرگ‌سالان سپاهان نداشتند و به دیگر تیم‌های لیگ برتری رفتند. سپاهان همیشه به داشتن آکادمی بزرگ خود افت..

بارسلونا به دنبال «خوان ماتا» / مردی که مورد نظر مورینیو نیست رسانه‌های انگلیسی خبر داده اند تیم فوتبال بارسلونا در نظر دارد در فصل نقل و انتقالات تابستانی اقدام به جذب «خوان ماتا» کند.   آینده هافبک منچستریونایتد در اولدترافورد مبهم است چراکه در زمان حضور «ژوزه مورینیو» در چلسی این مربی پرتغالی به هافبک اسپانیایی خود اجازه داد تا به تیم من یونایتد بپیوندد.  «موندو دیپورتیوو»خبر داد باشگاه بارسلونا به طور رسمی درخواست به خدمت گرفتن ستاره پیشین والنسیا را به مسئولان باشگاه لیگ ..

بارسلونا به دنبال «خوان ماتا» / مردی که مورد نظر مورینیو نیست رسانه‌های انگلیسی خبر داده اند تیم فوتبال بارسلونا در نظر دارد در فصل نقل و انتقالات تابستانی اقدام به جذب «خوان ماتا» کند. آینده هافبک منچستریونایتد در اولدترافورد مبهم است چراکه در زمان حضور «ژوزه مورینیو» در چلسی این مربی پرتغالی به هافبک اسپانیایی خود اجازه داد تا به تیم من یونایتد بپیوندد. «موندو دیپورتیوو»خبر داد باشگاه بارسلونا به طور رسمی درخواست به خدمت گرفتن ستاره پیشین والنسیا را به مسئولان باشگاه لیگ ..

چرا مدال شوهرت را فروختی؟! / گفتگوی اختصاصی 1ورزش با همسر دیوید شولتز http://1varzesh.com/wrestling/international/worldcup/video/116195 @1Varzesh در ویدیوی زیر گفتگوی 1ورزش با همسر دیوید شولتز قهرمان شهیر کشتی آمریکا را خواهید دید.   همسر دیوید شولتز در مراسم گالا کشتی آمریکا مدال برنز پان امریکن همسرش را فروخت تا به کشتی گیران المپیکی آمریکا کمک کند.  #1varzesh #دیوید_شولتز #کشتی_آزاد #کشتی_آمریکا #جام_جهانی_کشتی_آزاد_2016 #۱ورزش... #1ورزش

چرا مدال شوهرت را فروختی؟! / گفتگوی اختصاصی 1ورزش با همسر دیوید شولتز http://1varzesh.com/wrestling/international/worldcup/video/116195 @1Varzesh در ویدیوی زیر گفتگوی 1ورزش با همسر دیوید شولتز قهرمان شهیر کشتی آمریکا را خواهید دید. همسر دیوید شولتز در مراسم گالا کشتی آمریکا مدال برنز پان امریکن همسرش را فروخت تا به کشتی گیران المپیکی آمریکا کمک کند. #1varzesh #دیوید_شولتز #کشتی_آزاد #کشتی_آمریکا #جام_جهانی_کشتی_آزاد_2016 #۱ورزش... #1ورزش

Pinterest
Search