Explore these ideas and more!

Murat Demirci Tekstil  TRT binasının önünde şehit edilen Murat Demirci, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısıyla evden çıktı. 15 Temmuz hain darbe girişimi sırasında, ‘Vatanı kurtarmam gerekiyor’ diyerek meydanlara koşan Demirci, TRT binasını ele geçirmeye çalışan darbeciler tarafından başından vuruldu.

Murat Demirci Tekstil TRT binasının önünde şehit edilen Murat Demirci, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısıyla evden çıktı. 15 Temmuz hain darbe girişimi sırasında, ‘Vatanı kurtarmam gerekiyor’ diyerek meydanlara koşan Demirci, TRT binasını ele geçirmeye çalışan darbeciler tarafından başından vuruldu.

Google+

Google+

Bizde bu iman oldukça başımıza bir şey gelmez  FETÖ tarafından gerçekleştirilen 15 Temmuz darbe girişimi sırasında Şehitler Köprüsünde yaşananlara tanıklık eden Samet Can Avcı, “O gece sadece erkekler yoktu. Sağımda solumda ablalarım kardeşlerim vardı. Bizde bu iman olduğu sürece bizim başımıza bir şey gelmez” dedi.

Bizde bu iman oldukça başımıza bir şey gelmez FETÖ tarafından gerçekleştirilen 15 Temmuz darbe girişimi sırasında Şehitler Köprüsünde yaşananlara tanıklık eden Samet Can Avcı, “O gece sadece erkekler yoktu. Sağımda solumda ablalarım kardeşlerim vardı. Bizde bu iman olduğu sürece bizim başımıza bir şey gelmez” dedi.

Gömülü resim

SERKAN BAKIRCI on

Gömülü resim

Velid Bektaş Özel Harekat Polisi  Mardin Midyatlı Özel Harekat Polisi Velid Bektaş, 15 Temmuz gecesi FETÖ’cü hainler tarafından Gölbaşı Özel Harekat Daire Başkanlığı’na atılan ilk bombadan sağ kurtulup ikinci bombada şehit oldu.

Velid Bektaş Özel Harekat Polisi Mardin Midyatlı Özel Harekat Polisi Velid Bektaş, 15 Temmuz gecesi FETÖ’cü hainler tarafından Gölbaşı Özel Harekat Daire Başkanlığı’na atılan ilk bombadan sağ kurtulup ikinci bombada şehit oldu.

Hürriyet gazetesinin 16-07-2016 tarihli manşet sayfası

Hürriyet gazetesinin 16-07-2016 tarihli manşet sayfası

Pinterest
Search